Bilimsel Program

Kurs içeriklerini görüntüleyebilmek için ilgili kursa tıklayabilirsiniz

26 NİSAN 2019, CUMA SALON 1 SALON 2 SALON 3 SALON 4 SALON 5 SALON 6
13.30 Açılış          
14:00 - 15:30 Akut İnmede Görüntüleme Kursu
Ethem Murat Arsava, Dilaver Kaya
İntravenöz Trombolitik Tedavi Kursu
Semih Giray, Mehmet Akif Topçuoğlu
İnmede Nörosonoloji Kursu
Babür Dora, Ali Ünal
Olgularla Genç İnme
Kursu
Bijen Nazlıel, Levent Güngör
Servikoserebral Aterosklerozda Tedavi
Kursu
Erdem Yaka, Özcan Özdemir
İntrakraniyal Kanama
Kursu
İpek Midi, Canan Togay Işıkay
15:30 - 16:00 Kahve Arası
16:00 - 17:30 Akut İnmede Görüntüleme Kursu
Ethem Murat Arsava, Dilaver Kaya
İntravenöz Trombolitik Tedavi Kursu
Semih Giray, Mehmet Akif Topçuoğlu
İnmede Nörosonoloji Kursu
Babür Dora, Ali Ünal
Olgularla Genç İnme
Kursu
Bijen Nazlıel, Levent Güngör
Servikoserebral Aterosklerozda Tedavi
Kursu
Erdem Yaka, Özcan Özdemir
İntrakraniyal Kanama
Kursu
İpek Midi, Canan Togay Işıkay
17:45 - 18:00 Akılcı İlaç Oturumu
Levent Güngör
         
18:00 - 19:00 Sözlü Bildiri Oturumu
27 NİSAN 2019, CUMARTESİ SALON 1 SALON 2 SALON 3 SALON 4 SALON 5 SALON 6
09:00 - 10:30 Antiagregan Ve Antikoagülan Tedaviler Kursu
Mehmet Akif Topçuoğlu, İpek Midi
Endovasküler Trombektomi Kursu
Semih Giray, Atilla Özcan Özdemir
İnme Ünitesi / Nörolojik Yoğun Bakım Kursu
Hadiye Şirin, Erdem Yaka
İnmede Nütrisyon Kursu
Kursu
Levent Güngör, Bijen Nazlıel
Atrial Fibrilasyon Kursu
Canan Togay Işıkay, Ethem Murat Arsava
İnmede Spastisite ve Tedavisi
Kursu
Serhat Özkan, Nazlı Durmaz Çelik
10:30 - 11:00 Kahve Arası
11:00 - 12:30 Antiagregan Ve Antikoagülan Tedaviler Kursu
Mehmet Akif Topçuoğlu, İpek Midi
Endovasküler Trombektomi Kursu
Semih Giray, Atilla Özcan Özdemir
İnme Ünitesi / Nörolojik Yoğun Bakım Kursu
Hadiye Şirin, Erdem Yaka
İnmede Nütrisyon Kursu
Levent Güngör, Bijen Nazlıel
Atrial Fibrilasyon Kursu
Canan Togay Işıkay, Ethem Murat Arsava
İnmede Spastisite ve Tedavisi
Kursu
Serhat Özkan, Nazlı Durmaz Çelik
12:30 - 14:00 Öğle Yemeği
14:00 - 15:30 Akut İnmede Görüntüleme Kursu
Ethem Murat Arsava, Dilaver Kaya
İntravenöz Trombolitik Tedavi Kursu
Semih Giray, Mehmet Akif Topçuoğlu
İnmede Nörosonoloji Kursu
Babür Dora, Ali Ünal
Olgularla Genç İnme
Kursu
Bijen Nazlıel, Levent Güngör
Servikoserebral Aterosklerozda Tedavi
Kursu
Erdem Yaka, Özcan Özdemir
İntrakraniyal Kanama
Kursu
İpek Midi, Canan Togay Işıkay
15:30 - 16:00 Kahve Arası
16:00 - 17:30 Akut İnmede Görüntüleme Kursu
Ethem Murat Arsava, Dilaver Kaya
İntravenöz Trombolitik Tedavi Kursu
Semih Giray, Mehmet Akif Topçuoğlu
İnmede Nörosonoloji Kursu
Babür Dora, Ali Ünal
Olgularla Genç İnme
Kursu
Bijen Nazlıel, Levent Güngör
Servikoserebral Aterosklerozda Tedavi
Kursu
Erdem Yaka, Özcan Özdemir
İntrakraniyal Kanama
Kursu
İpek Midi, Canan Togay Işıkay
18:00 - 19:00 Sözlü Bildiri Oturumu

 

28 NİSAN 2019, PAZAR SALON 1 SALON 2 SALON 3 SALON 4 SALON 5 SALON 6
09:00-10:30 Antiagregan Ve Antikoagülan Tedaviler Kursu
Mehmet Akif Topçuoğlu, İpek Midi
Endovasküler Trombektomi Kursu
Semih Giray, Atilla Özcan Özdemir
İnme Ünitesi / Nörolojik Yoğun Bakım Kursu
Hadiye Şirin, Erdem Yaka
İnmede Nütrisyon Kursu
Levent Güngör, Bijen Nazlıel
Atrial Fibrilasyon Kursu
Canan Togay Işıkay, Ethem Murat Arsava
10:30-11:00 Kahve Arası
11:00-12:30 Antiagregan Ve Antikoagülan Tedaviler Kursu
Mehmet Akif Topçuoğlu, İpek Midi
Endovasküler Trombektomi Kursu
Semih Giray, Atilla Özcan Özdemir
İnme Ünitesi / Nörolojik Yoğun Bakım Kursu
Hadiye Şirin, Erdem Yaka
İnmede Nütrisyon Kursu
Levent Güngör, Bijen Nazlıel
Atrial Fibrilasyon Kursu
Canan Togay Işıkay, Ethem Murat Arsava
12.30 Kapanış